"Potok: Drugi Dom Ludzi Rocka" zaprasza na koncert zespołu CHEMIA - 14.07.2017 r.

Szykujcie się na mocne uderzenie! To będzie koncert z dużą dawką emocji! Zagwarantuje Wam to: Chemia !!!

Wstęp na koncerty: 40 pln (35 pln w przedsprzedaży)
Rezerwacja Tel. 534 091 970

CHEMIA w 2017 roku otwiera nowy rozdział w swojej muzycznej historii. Z końcem roku 2016 do zespołu dołączyli dwaj nowi muzycy. Wokalista Mariusz „Mario” Dyba (zwycięzca programu „IDOL” w tv Polsat) oraz gitarzysta Maciek „Mac” Papalski. 3 marca 2017 zespół rozpoczął serię koncertów w Polsce. Koncertowa Chemia 2017 to nowa jakość, energetyczne i profesjonalne show składające się z utworów pochodzących z ostatnich płyt „The One Inside” i „LET ME” w nowej zaskakującej interpretacji, ale także kilku niespodzianek.
Już z Mariuszem w składzie w Manchesterze (UK) Chemia nagrała teledysk do utworu "Grey", wyreżyserowany przez Adama Baker’a. Obecnie formacja dowodzona przez Wojciecha Balczuna szykuje premierowy materiał, który wg planów, ukaże się jeszcze w tym roku. Na dwa dni przed finałem "Idola" zespół wypuścił koncertowy teledysk "Let Me", zamykając promocję ostatniej płyty o tym samym tytule. Klip stanowi relację z koncertu Chemii, zagranego 28 kwietnia 2017 roku w warszawskim klubie Progresja. Był to występ na finał zimowo-wiosennej trasy zespołu w nowym składzie. To obraz klimatycznych ujęć odwzorowujących niesamowitą atmosferę koncertu jak i całego tour.
Grey: https://youtu.be/93XRUB394LI
Let Me: https://youtu.be/0EOEDOzS8hI

Krążek Chemii "LET ME" został wydany 18 września 2015 roku. Nowy album, pełen energetycznych riffów rewelacyjnie sprawdzających się podczas koncertów powstałych we współpracy z legendarnym producentem Mike’em Fraserem, który nagrywał i miksował takie zespoły, jak Led Zeppelin, Metallica, AC/DC czy Aerosmith.

Jesienią 2015 roku, płyta ukazała się w całej Europie, zbierając wysokie oceny, a każdy kolejny singiel trafiał na szczyt listy przebojów największej rockowej stacji w Polsce.
Koncertowa promocja "LET ME" rozpoczęła się serią koncertów w Polsce gromadząc setki fanów i odnosząc niespodziewany sukces nie tylko ten frekwencyjny. W europie zespół promował LET ME występując u boku zespołu SKINDRED. Chemia odwiedziła Holandię, Niemcy, Szwecję, Danię, Włochy, Austrię, Szwajcarię oraz Czechy. Wszędzie band spotykał się z fantastycznym przyjęciem udzielając również mnóstwa wywiadów.
W lutym 2016 roku, album pojawił się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Zespół został nominowany w sześciu kategoriach w plebiscycie "Teraz Najlepsi 2015" w miesięczniku Teraz Rock - zdobywając zaszczytne miejsca:
- najlepsza polska płyta (4/10 miejsce);
- najlepszy singiel (5/10 miejsce);
- najlepszy polski zespół (5/10 miejsce);
- najlepszy instrumentalista (7/10 miejsce);
- najlepsza trasa koncertowa (8/10 miejsce);
- najlepszy wokalista (9/10 miejsce);

ale także w dwóch kategoriach w plebiscycie Antyradia:
- najlepsza polska płyta;
- najlepszy polski zespół;
Zespół CHEMIA zdobył tytuł najlepszego polskiego zespołu!

Radiowa Trójka ogłosiła, że I love you so much - Chemii zdaniem słuchaczy zostało wybrane jako najskuteczniej budzący utwór rockowy w Trójkowy Budzik!

Na początku maja 2017 Chemia zaprezentowała się na dwóch dużych imprezach branży muzycznej w Los Angeles (USA): Musexpo 2017 i Worldwide Radio Summit. To tam pierwsze poważne kontakty nawiązywali m.in. Katy Perry, Jessie J czy LMFAO. Brzmienie zespołu zrobiło bardzo pozytywne wrażenie na osobach, które wypromowały takich artystów jak Pearl Jam, Soundgarden, Slipknot, Stone Sour, 3 Doors Down, Creed czy Hozier.
Mariusz Dyba po pierwszym z showcase w Los Angeles przyleciał na jeden z koncertów "Idola", by kolejnego dnia wrócić do Kalifornii na następny występ w ramach wspomnianego Worldwide Radio Summit (USA). Tym razem Chemia zaprezentowała się w kultowym klubie The Viper Room (Hollywood, Los Angeles) którego od 2004 roku współwłaścicielem był Johhny Depp.

Obecny skład zespołu:
Mariusz „Mario” Dyba
Wojciech „Voytek” Balczun
Krzysztof „Chris” Jaworski
Maciej „Mac” Papalski
Adam Kram


Wstęp na koncerty: 40 pln (35 pln w przedsprzedaży)
Rezerwacja Tel. 534 091 970

chemia