AL.L. ANONIM

AL.L. ANONIM
31131578 298864697313427 6264658994665619456 n

AL.L. Anonim i Pronet Music prezentują najnowszy singiel "Ole!!!" Zapraszamy do słuchania i komentowania.
https://youtu.be/PLEersV7wOo

30713858 298864507313446 2908251793550999552 n
W najbliższą sobotę 19 maja o godz. 14:00 Pronet Music oraz AL.L. Anonim serdecznie zapraszają na premierę singla "Ole!!!"!

al.l.anonim2
AL.L. Anonim
i utwór Love Like A Man po 17 notowaniu na wysokim ósmym miejscu na pro-radiowej liście przebojów. Czy zatem AL.L. Anonim trochę namiesza na Liście Przebojów Pro-radio? Zapraszamy do głosowania! www.case-studio/lista pozycja 8.
al.l.anonim2

AL.L.Anonim mógłby być podróżnikiem , obserwatorem świata który przemierza na swojej łodzi z pomocą takich wyjątkowych wioseł zaopatrzonych w sześć strun, gryf i pudło rezonansowe. Żeby nabrać prędkości i mocy wiosła bardzo często zasila prądem.
AL.L. Anonim to miłośnik muzyki rockowej, jazzowej , poważnej ale w czasach i w miejscu w którym dorastał królował Rock – Hard Rock i to zostało w nim na zawsze.
Muzyka dla AL.L.Anonima jest bardzo ważna ale to nie wszystko i potrafił sobie znaleźć alternatywę dla niej.
Ostatnia muzyczna podróż miała miejsce już dawno temu ( chyba z dwadzieścia lat temu ) i pewno nie było by ich już więcej gdyby nagle nie stanęli znowu u progu, ludzie dla których tak na prawdę oprócz rocka nie ma alternatywy – nie ma innego życia , nie ma innego świata tylko rock and roll.
Projekt AL.L.Anonim powstał po to aby przekazać takim ludziom należny szacunek.
Owocem projektu AL.L.Anonim ma być płyta - jedna, jedyna. Nie będzie jednak koncertów czy wywiadów. Tylko muzyka do słuchania w samochodzie, w domu , w pracy , na spacerze i w każdym innym miejscu na ziemi.
Skąd nazwa AL.L. Anonim ?
Projekt miał nazywać się Gall Anonim czyli anonimowy obserwator życia, kronikarz.
W trakcie jednak przygotowywania materiału pojawiły sie muzyczne pomysły własne i już istniejących wykonawców - Okazało się , że chyba najlepiej zrozumieli się z Ten Years After ( hmm.. tutaj to jest bardziej Twenty Years After ) i z Alvinem Lee dlatego też ukłon w stronę Alvina Lee i zespołu Ten Years After i zmiana początku nazwy na „AL.L.”
Bardzo ważną rolę dla projektu AL.L.Anonim może odegrać managment PRONET MUSIC w zespół z PRORADIO – radiem internetowym które ruszyło w tym roku mocno i ze sporą energią sukcesywnie zdobywa dla muzyki rockowej nową przestrzeń, przeciera nowe szlaki.
Ta energia przeniosła się mimo woli na projekt AL.L.Anonim i pomogła w decyzji o tym, żeby projekt ujrzał światło dzienne.

Pamiętam ( to było naprawdę dawno ) jak jako jeszcze bardzo mały brzdąc słuchałem w radio pierwszego notowania Listy przebojów Trójki . Wtedy chyba na trzecim miejscu uplasowało się AC/DC z nagraniem „ For Those About to Rock (We Salute You).
... rodziło się coś nowego i świat zaczął nagle się bardzo zmieniać.
Kto wie - może właśnie historia zatoczyła koło i teraz będzie podobnie – może przyszedł czas na radio internetowe.

For Those About to Rock - We Salute You
31131578 298864697313427 6264658994665619456 n


Premierowe utwory AL.L. Anonima już w najbliższy piątek (godz. 22:00) w Mikserze Muzycznym w Pro-Radio. www.proradio.pl
Pronet Music Promotion AL.L. Anonim
http://www.proradio.pl/radio/index.php
al.l.anonim2
Pronet Music z radością informuje, że nawiązał współpracę z AL.L. Anonimem. Ten muzyczny projekt będzie medialnie wspierany przez Pronet Music Promotion. AL.L. Anonim, to projekt muzyczny, który prezentuje szeroko pojętą muzykę rockową. Niebawem więcej na ten temat w mediach.