MUZOZOIC

MUZOZOIC

Zapraszamy na koncerty zespołu Muzozoic, który zagra wraz z zespołem Lebowski w Gomunicach i Łodzi.

13.10.2017 - Gomunice Klub Muzyczny Bogart

14.10.2017 - Łódź New York - Klub Muzyczny

 

Recenzja EP-ki zespołu Muzozoic w Laboratorium Muzycznych Fuzji, a nowa płyta wkrótce!

Niebawem pełna płyta zespołu Muzozoic, a kolejną świetną recenzję EP-ki naszych podopiecznych można przeczytać tutaj: http://www.laboratoriummuzycznychfuzji.com/2017/05/muzozoic-telepatologika.html

muzozoicplyta

 

Wywiad z Łukaszem Świderskim z zespołu MUZOZOIC do wysłuchania już jutro 5 kwietnia 2017 r.

Wywiad z Łukaszem Świderskim z zespołu MUZOZOIC do wysłuchania już jutro 5 kwietnia 2017 r. w TRANS JAZZ FAIR. Zapraszamy od godziny 19:00!
http://www.radiomalbork.fm/ 

 

W Głosie Kultury ukazała się interesująca rozmowa z muzykami zespołu MUZOZOIC

Muzycy z grupy Muzozoic opowiadają o EP-ce Telepatologika oraz o tym, czym zaskoczą słuchaczy w nowym materiale na płytę długogrającą, a także o kilku innych ciekawostkach...
Oto link do artykułu: http://www.gloskultury.pl/bawimy-sie-nowymi-brzmieniami-rozmowa-z-trio-muzozoic/

muzozoic4

 

 

MUZOZOIC nagrywa płytę!

Łódzki zespół Muzozoic wreszcie wszedł do studia i rozpoczął nagrania do swojej pierwszej regularnej płyty.
Przypomnijmy, że Muzozoic ma na koncie epkę "Telepatologika", nagraną w ubiegłym roku, składającą się z czterech utworów.

muzozoinlongplay

 

Już dzisiaj 5 stycznia 2017 r. o godz. 19:15 kolejny wywiad z zespołem MUZOZOIC. Tym razem zapraszamy do wysłuchania na antenie Radia Akadera.

http://akadera.bialystok.pl/ 

muzozoic zd

 

MUZOZOIC zagrał bardzo dobry koncert - 17 grudnia w Kędzierzynie-Koźlu

Muzozoic zagrali ostatni w tym roku koncert - w sobotę, w klubie Kameleon w Kędzierzynie-Koźlu.Fantastyczne miejsce, wspaniała publicznośc i bardzo dobre przyjęcie koncertu.

muzozoic17

 

Już w najbliższą sobotę - 17 grudnia 2016 r. MUZOZOIC zagra koncert w Kędzierzynie-Koźlu

Kameleon Jazz Club, ul. Gliwicka 41, Kędzierzyn-Koźle, zaprasza na koncert zespołu MUZOZOIC.
Rozpoczęcie o godz. 20:00.

muzozoic4

 

MUZOZOIC zagrał dziś w Łódzkim Domu Kultury!

MUZOZOIC w ramach jesiennej trasy koncertowej zagrał dzisiaj w sobotę, 12 listopada w Łódzkim Domu Kultury w ramach dwudniowego festiwalu Prog The Night, po prostu świetny koncert!
www.pronetmusic.pl 

muzozicldkMUZOZOIC zagra W Łódzkim Domu Kultury w Łodzi - 12 listopada 2016

MUZOZOIC w ramach jesiennej trasy koncertowej zagra już w najbliższą sobotę, 12 listopada w Łódzkim Domu Kultury podczas dwudniowego festiwalu Prog The Night, by 17 grudnia dać ostatni w tym roku koncert w Kameleon Jazz Club w Kędzierzynie-Koźlu.

Nominacja do Grand Prix Jazz Melomani, wydanie debiutanckiej EP'ki i mini trasa koncertowa- to owoce jakie przyniósł im rok 2016. Swoją muzykę klasyfikują jako Fuzock lub Jazock – gatunki wymyślone na własne potrzeby. Bo jak inaczej nazwać tę mieszankę? Przecież słychać tu rockowe korzenie, jazzowe inspiracje, odrobinę klasyki i wyraźne echa nowoczesnych brzmień i rytmów. Muzozoic jest realizacją pomysłów jakie gromadziły się przez wiele lat w ich muzycznej poczekalni. To elektryczne trio, w którym każdy muzyk wnosi własne kompozycje, dlatego nie ma tu miejsca na standardy. Doświadczenie pozwoliło na osiągnięcie swobody form i wolności przekazu. Muzozoic to odskocznia, sposób na omijanie kompromisów
twórczych.

Konrad Maryniak – gitara
Tomasz Maryniak – bas, warr guitar
Łukasz Świderski - perkusja

https://www.youtube.com/playlist?list=PLq4jzUh8PRTb6VrwaskLAGptV-m46qDdz

muzozoic zd

 

 

Muzozoic zaprezentował swoje kompozycje w niedzielny wieczór w klubie Mistrz i Małgorzata. Było co słuchać, było co oglądać :)
Fot. dzięki uprzejmości Galeria 81 Wojciech Kaczmarek
www.pronetmusic.pl

muzozoic

 

 

Muzozoic we Włocławku już w niedzielę 30.10.2016

Muzozoic i kolejny koncert. Tym razem we Włocławku w klubie Mistrz i Małgorzata, 30 października, niedziela godz. 18:00. Serdecznie
zapraszamy!
www.pronetmusic.pl 

muzozoic zd

 

 

Muzozoic zagra swój kolejny koncert. Tym razem w Klubie Kij w Łodzi, sobota, 22 października 2016 roku, godz. 21:00.
Zapraszamy!
www.pronetmusic.pl

muzozoic

 

Informacja o zespole

Zespół MUZOZOIC to realizacja idei, pomysłów i zamiłowań, jakie gromadziły się w muzycznej poczekalni Tomasza i Konrada Maryniaków oraz Łukasza Świderskiego w ciągu ostatnich 10 lat wspólnej pracy na scenie rockowej. Doświadczenie pozwoliło im na osiągnięcie swobody form i wolności przekazu, dzięki czemu słychać tu rockowe korzenie i jazzowe inspiracje, odrobinę klasyki w wykonaniu elektrycznego trio i echa nowoczesnych brzmień. Muzozoic to wyjście muzyków poza ich dotychczasowe ramy, strumień dźwięków prosto z serca bez stylizacyjnej obróbki. To przede wszystkim sposób na omijanie zbędnych ich zdaniem kompromisów twórczych.

muzozoic zd